Wipe indir

Wipe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wipe ile aktivite kayıtlarınızı tutan dosyaları temizleyerek arkadanızda hiçbir kalıntı bırakmadan bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Wipe, değişmez diskiniz üstünde yer alan geveze dosyaları silerek kendinize fazladan depolama alanı yaratabileceğiniz bedava ve güçlü bir yazılımdır.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programı bilgisayarınıza kurduktan sonradan öncelikle çalıştırdığınız vakit, program otomatik olarak bilgisayarınız üstünde yer alan düşüncesiz dosyaları tarayacak ve ardından listelemiş olduğu dosyaları silerek ne kadarlık bir değişmez disk alanı kazanabileceğinizi sizlere gösterecektir.

Bilgisayar üzerinde bırakmış olduğunuz izleri ve ayrım etmediğiniz patavatsız dosyaları otomatik olarak silmesi için yapılandırabileceğiniz program yardımıyla, dosya silme seçeneklerini istediğiniz gibi özelleştirme şansına da sahipsiniz.

Otomatik tamamlama geçmişi arıtma, geri değişim kutusu boşaltma, panoda yer alan verileri temizleme, geçici interent dosyalarını silme, son kullanılan dosyalar ve uygulamar listesini temizleme, Windows gezgini kopyalamış ya da taşımış olduğunuz dosya geçmişini arıtma ve daha çoğu silme ve temizleme seçeneğini sizlere sunan program doğru değişmez diskiniz üzerinde fazladan dosya depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Tüm bunların dışarıya Windows Media Player, Adobe Reader, Flash Player, Quick Time, Winamp ve daha çoğu program üstünde yer alan geçmiş verilerini de taramanıza ve silmenize olanak karşılayan Wipe, epeyce etkin ve zinde bir dosya silme programıdır.

Ayarlar menüsü aşağı dosya silme yöntemini seçebilir (standart silme veya geri dönüştürülemeyecek şekilde dosya silme), atama yöneticisine ulaşabilir ve daha çoğu seçeneği bulabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını fazla pozitif yormadan çalışan yazılım, geveze dosya tarama işlemini oldukça süratli bir şekilde tamamlar ve dosya silme işlemlerini tehlikesiz bir şekilde yerinize getirmenize olanak sağlar. Gerisinde iz ele vermek istemeyen kullanıcıların mutlaka bilgisayarları üzerinde yer vermesi gereken Wipe’ı, bütün kullanıcılarımıza öneriyorum.

İLGİLİ SORULAR

Android Telefonda Virüs Nasıl Temizlenir? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi