Wise Registry Cleaner Free

Wise Registry Cleaner Free

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows tescil defterinde yer alan geveze, kayıp ya da yanlış kayıt girdilerini temizlemenin en güvenli ve basit yolu ayrıntılarıyla Türkçe olan Wise Registry Cleaner’dan geçiyor.

Wise Registry Cleaner Free bilgisayarınızda yer alan düşüncesiz dosyaları silerek, bilgisayarınızın performansınız optimize etmek için planlanmış başarılı bir tezgâhtar araçtır.

Bilgisayarınızdan kaldırıldığı halde hale tescil defteri üstünde yer işgal eden uygulamalar olabileceği gibi gereksiz kısayollar ve kayıt defteri üstünde bilgisayarınızı yavaşlatan dosyalar bulunuyor olabilir. Wise Registry Cleaner Free kolay ve süratli bir tarama sonucunda bu stil bütün dosyaları bulmaktadır.

Tarama işlemi sonlandıktan daha sonra bütün bu sorunları tek bir seferde zahmetsizce çözebilirsiniz. Fakat bazı inatçı sorunlar tek seferde çözülemeyebilir. böylece tarama işlemini ve sorunları çözme işlemlerini aniden artı kez tekrarlamakta menfaat vardır.

Tescil defteri üstünde yer alan düşüncesiz anahtarları silmek bilgisayarınızın performansını arttırmak için tanıdık çözümler aralarında yer alsa da Wise Registry Cleaner Free bunun dışında kullanıcılara sistemlerini optimize etmeleri için farklı araçlarda sunmaktadır.

Bunların dışında kullanımı oldukça kolay olan program her seviyeden bilgisayar kullanıcıs göre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

sonuç olarak sistem performansını arttırmak için kullanılabilecek araçlar aralarında ön sıralarda bulunan Wise Registry Cleaner Free‘i denemekte menfaat var.

İndir

38 kez indirildi