Wise Reminder indir

Wise Reminder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
42 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wise Reminder, günlük olarak yapmanız gereken işleri, doğrum günlerini veya toplantıları size hatırlatan bedava bir programdır.

Wise Reminder, manâlı olaylar, görevler ve randevular hakkında kullanıcıları bilgilendirmek için tasarlanmış bir kişisel yardımcı yazılımıdır. Günlük olarak yapması gereken düzenli görevler olan kullanıcıların, yapması gereken bu görevleri unutmasını alıkoymak ve düzene koyabilmelerini sağlamak için geliştirilen program gerçekte fazla kullanışlıdır.

Program yardımıyla kendinize jurnal bir çalışma planı hazırlayabilir ve yapmanız gereken her türlü görevi fazla daha süratli ve bereketli bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Epeyce kolay olmasına ve piyasada kendi kategorisi aşağı birçok rakibi olmasına karşın Wise Reminder kullanıcılara sunmuş olduğu kolay ve sade arayüzü açık havada kolay kullanımıyla da öne çıkmaktadır. Pek oysa jurnal rutinlerle ilgili ayarlayacağınız hatırlatmalar ile bütün işlerinizi bir armoni içerisinde ve eksiksiz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Görevler ve tamamlanan görevler olarak iki bambaşka sekmenin yer aldığı program asıl penceresi üstünde yapmanız gereken görevleri ve tamamlamış olduğunuz görevleri görebilirsiniz. Bu sayede günlük olarak yapmanız gereken işlerinizden geriye neler kaldığını peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Program penceresinin sağ üst bölümünde bulunan + butonuna basarak yeni bir görev ekleyemek epeyce kolaydır. Tek yapmanız gereken görevle ilgili açıklamayı, görevin yapılması gereken saati ve tarihi belirlemektir. Hem isterseniz bu görevi jurnal, haftalık ya da aylık tekrarlara bağlayabilirsiniz.

Sistem tepsisinde sessiz bir şekilde çalışan program, herhangi bir şekilde işlerinizi aksatmayacağı gibi işlerinizi aksatmadan yapmanıza da yardımcı olur.

Özünde oldukça kolay bir program olmasına karşın, yeni hatırlatma görevleri oluşturma ve günlük iş düzenini oluşturma konusunda oldukça etkilidir. aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olan Wise Reminder, bir hatırlatma programına ihtiyaç duyan bütün kullanıcıların mutlaka denemesi gereken programlardan bir tanesidir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

42 kez indirildi