WonderFox DVD Video Converter indir

WonderFox DVD Video Converter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WonderFox DVD Video Converter ile video ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz

WonderFox DVD Video Converter video transformasyon, video indirme, video düzenleme özelliklerinin yanına birçok elverişli özelliği de bünyesinde barındıran bir video dönüşüm programıdır.

Bu video işleme paketi DVD video dönüşüm özelliği tamamen DVD formatındaki videoları bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanır. Program ile dönüştüreceğiniz videonun ses kanalını ve altyazı kanalını seçebilir, dilediğiniz diller video şekil değiştirme yapabilirsiniz. Programın en elverişli özelliklerinden biri DVD kopya koruması kaldırma özelliğidir. Bu nitelik yardımıyla herhangi bir DVD’yi bilgisayarııza kaydedebilir, öbür formatlara dönüştürebilirsiniz.

WonderFox DVD Video Converter DVD haricindeki kaynaklardaki videoları da dönüştürebilmektedir. Bilgisayarınızda açıklanmış olan videoları diğer formatlara dönüştürmek için kullanabileceğiniz yazılım video kalite ayarı ve ses kalite ayarı yaparak dönüştüreceğiniz videoların dosya boyutunu ya da kalitesini tercihlerinize tarafından yapılandırmanıza imkan verir.

Programın video indirme indirme özelliği sayesinde çevrimiçi video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza video indirebilir, dönüştürebilir ya da düzenleyebilirsiniz. YouTube video indirme, Facebook video indirme ve Vimeo video indirme işlemlerini WonderFox DVD Video Converter kullanarak gerçekleştirmek mümkündür. Program bu videoları indirirken dilediğiniz çözünürlüğü ve kaliteyi belirlemenize izin verir. WonderFox DVD Video Converter bu yönüyle YouTube video transformasyon programlarına karşı taraf olmaktadır.

Programın toplu transformasyon özelliği bir uçtan bir uca dönüştürmek istediğiniz videoların listesini oluşturarak tek tıklamayla sırt sırta dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz. Bu Nedenle zamandan kazanarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Çok çekirdekli işlemcileri destekleyen WonderFox DVD Video Converter transformasyon işlemi sırasında en yüksek performansla çalışarak süratli bir şekilde işlemleri sonlandırır.

WonderFox DVD Video Converter sunduğu video düzenleme araçları ile kullanıcılara büyük yardımda bulunmaktadır. Bu sayede ilave programlar kullanmadan WonderFox DVD Video Converter zarfında tüm video işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Video kesme arabulucu sayesinde videolarınızın uzunluğunu ayarlayabilir, video kırpma aracı ile video içerisindeki beğenilmeyen objelerden kurtulabilir, video birleştirme arabulucu ile bambaşka videoları birbirine ekleyebilir ve video ters çevirme özelliği ile videolarınızın yönünü değiştirebilirsiniz. WonderFox DVD Video Converter sahip olduğu dahili medya oynatıcı ile videolarınızı program kapsamında yürütürken video düzenleme işlemi sırasında size videonun son hali ile ilgili önizleme yapma imkanı sunar.  Video filtreleme seçenekleri videolarınızın renk ayarlarını değiştirmenize ve daha farklı görünen sanatsal çalışmalar oluşturmanıza yardımcı olur.

Videolar ile ilgili işlemlerde işinize yarayacak adeta tüm araçları taşıyan WonderFox DVD Video Converter oldukça başarılı bir yazılım paketidir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi