Wonderfox HD Video Converter Factory Pro indir

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
116 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro ileri düzey bir video transformasyon yazılımıdır.

Eğer video transformasyonyi ve video düzenleme, video kesme, video kırpma, video birleştirme, video efekti ekleme gibi işlemleri bir arada yerine getirmek isterseniz Wonderfox HD Video Converter Factory Pro bütün bu özellikleri bir arada bulunduran bir gelişmiş yazılım paketidir.

İleri seviye HD video dönüşüm teknolojisine sahip Wonderfox HD Video Converter Factory Pro kullanıcılara standart çözünürlükteki videolardan HD kalitede videolar hazırlama imkanı vermektedir. Program benzer işlemin tersini de yapabilmektedir. Wonderfox HD Video Converter Factory Pro ile elinizdeki HD videoların boyutunu azaltarak HD videolarınızdan standart çözünürlükte videolar yaratabilirsiniz.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro çabuk şekil değiştirme teknolojisi ile işlemlerinizi epeyce kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirmektedir. Nvidia CUDA, Intel Core ve AMD’nin altyapılarını arkasına bölge Wonderfox HD Video Converter Factory Pro bilgisayarınızı epeyce verimli kullanmaktadır. Wonderfox HD Video Converter Factory Pro ile toplu dönüştürme işlemi gerçekleştirerek benzer anda çok sayıda videoyu dönüştürebilir, zamandan kazanabilirsiniz.

100’den fazla video formatını destekleyen Wonderfox HD Video Converter Factory Pro M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV ve MPEG-TS formatlarını bambaşka formatlara dönüştürebilmektedir. Mobil cihazlara ve konsollara özel profiller doğruca birkaç tıklama ile bu cihazlarınızla ahenkli videolar hazırlayabilirsiniz. Wonderfox HD Video Converter Factory Pro video şekil değiştirme işlemi sırasında altyazıları koruyabilmekte, dilediğiniz altyazı ve ses dilini seçmenize olanak vermektedir.

Videolardan görünüm yakalama özelliğine sahip Wonderfox HD Video Converter Factory Pro yaptığınız işlemler sırasında size küçük önizlemeler gösterir. Böylece video düzenleme işlemleriniz esnasında bu değişikliklerin nasıl görüneceği hakkında us sahibi olabilirsiniz. Videoların kenarlarını ya da belirleyeceğiniz kesimlerini kırpabilir, videoları keserek bambaşka klipler oluşturabilir, ayrı videoları birbirine ekleyerek birleştirebilir, esas renk ayarlarını değiştirip bulanıklaştırma ve mozikleme gibi video efektleri ekleyebilirsiniz.

Eğer video ile ilgileniyorsanız Wonderfox HD Video Converter Factory Pro bilgisayarınızda yüklü olması gereken başarılı bir uygulamadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

116 kez indirildi