WPS PDF to Word Converter indir

WPS PDF to Word Converter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
74 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WPS PDF to Word Converter, Windows tabanlı bilgisayarınız üzerinden kullanabileceğiniz PDF’ten Word’e çevirme programıdır.

WPS PDF to Word Converter, msaüstünde çalışan bir PDF’ten Word’e çevirme programıdır. 

WPS PDF to Word, kullanımı basit ve bütün biçimlendirmeyi koruyabilen çabuk, yüksek nitelikli bir PDF dönüştürücüsüdür. WPS PDF to Word, madde işaretleri ve tablolar da dahil elde etmek üzere yazı tiplerini ve düzenlerinien iyi şekilde Word’e aktarabilir. Adobe PDF dosyaları herhangi bir kayıt olmaksızın kolayca DOC / DOCX’e dönüştürülebilir.

Dilekçe bununla birlikte PDF dönüştürme için PDF sayfalarını bölme-birleştirme özelliğine de sahiptir ve PDF dosyaları daha sonra ihtiyaç ve gereksinimlerinize tarafından dönüştürmek üzere seçilebilir. Kullanımı oldukça kolay olan bu programı uygulamak için çalıştırmak ve üstteki menüsün “Özel Özellikler” bölümündeki ‘PDF’den Word’e’ sekmesine tıklamanız tatmin edici. Gerisinde PDF dosyasını lokal dosya deponuzdan sürükleyin ve “start” tuşuna basın. Birkaç saniyelik beklemenin ardındaki dosya PDF formatından çevrilecek ve karşınıza konulacak.

Deneme sürümünde yalnızca 5 dosya çevirmeye müsade veren, arkasından 29.95 dolar gibi bir ödenti isreyen WPS, epeyce iyi sonuçlar vermesiyle sizi tam sürümü satın almaya da itebilir. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

74 kez indirildi