XANA Evolution Antivirus indir

XANA Evolution Antivirus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

XANA Evolution Antivirus ile bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları temizleyebilirsiniz

XANA Evolution Antivirus bilgisayarınızda virüs tarama ve virüs temizleme işlemlerini gerçekleştirerek virüs koruması sunan, bedava olarak kullanabileceğiniz bir antivirüs programıdır.

XANA Evolution Antivirus bilgisayarınıza bilginiz haricinde sızmış olan virüsleri tespit etmek ve bu virüsleri silmek için planlanmış bir antivirüs yazılımıdır. Program kullanıcılara virüsleri saptamak için öbür arama seçenekleri sunuyor. Dilerseniz XANA Evolution Antivirus aracılığıyla tüm sisteminizi virüslere karşısında tarayabileceğiniz gibi kişiselleştirilmiş seçeneklerle virüs taraması da yapabilirsiniz ve sadece belirleyeceğiniz klasörleri virüslere karşı tarayabilirsiniz.

XANA Evolution Antivirus sistem taramaları sonucu bulunan virüsleri farklı bir pencerede bir araya toplar ve size bu virüslerin bulundukları dosya konumunu listeler. Bu pencerede kullanıcının virüsleri seçerek silmesine imkan tanınıyor. Dilerseniz bütün virüsleri tek bir tıklamayla silebilmenize de olanak verilmiş.

XANA Evolution Antivirus virüs tarama ve arıtma işlemlerinin haricinde elverişli asistan araçlara da sahiptir. XANA Evolution Antivirus daimi olarak dosya silme ve güvenli sörf yapma araçlarının yanında şifreli işlemlerinizin güvenliğini arttıracak bir sanal klavye aracını da ücretsiz olarak kullanıcılara sunmakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi