Xvirus Personal Guard indir

Xvirus Personal Guard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Xvirus Personal Guard ile bilgisayarınızı virüslere aleyhinde koruyabilirsiniz

Xvirus Personal Guard bilgisayarınızı virüslerden gözetmek için kullanabileceğiniz bir bedava antivirüs yazılımıdır. 

Bilgisayarlarımız kimi zaman internet üzerinden ya da USB bellekler gibi taşınabilir cihazlar yoluyla bulaşan virüsler sebebiyle kullanılamaz hale gelmektedir. Truva atları, wormler, keyloggerlar, botlar gibi bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarımızın tahsis yöneticisi, program kaldırma arayüzü ve DNS ayarları gibi bölümlerini kontrolleri altına alırlar ve bu bölümlere erişimleri engelleyerek kendilerini kaldırmamızı engellerler. Bunun yanında bilgisayarımıza girdiğimiz şifrelerimizi çalarak sosyal medya hesaplarımızı da elimizden alırlar.

Bu gibi durumları önleyebilmek için günümüzde bilgisayarımıza bir antivirüs yazılımı üstüne atmak gereklilik olmaktadır. Xvirus Personal Guard ise bu ihtiyacınızı tamamen ücretsiz olarak karşılamaktadır. Xvirus Personal Guard standart virüs tarama ve virüs arıtma işlemlerini gerçekleştirmekten öte size daha da gelişmiş koruma seçenekleri sunmaktadır. Hakiki zamanlı koruma özelliğine sahip antivirüs yazılımı sisteminizi aralıksız peşine düşüp takip eder ve herhangi bir fena amaçlı yazılım bilgisayarınızı etkilemeden önce size uyarı vererek bu virüsü etkisiz ışık halkası getirmenize yardımcı olur.

Xvirus Personal Guard sahip olduğu USB virüs koruma özelliği bir uçtan bir uca virüs bulaşma yöntemlerinin en yaygınlarından olan USB bellekleri yoklama altına alır ve otomatik olarak bulaşan USB virüslerini engeller. Düşük kaynak kullanımına sahip program sisteminizi yormadan çalışabiliyor.

Anekdot: Programın niyetlenmek için ihtiyaç duyduyğun Microsoft .NET Framework’u buradan indirebilirsiniz:

Microsoft .NET Framework Microsoft .NET Framework Yeni nesil internet yazılımlara kuvvetli bir zemin düzenlemek için geliştirilen .NET Framework 4 ile yüksek kalitede uygulamalar hazırlanabilecek. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi