Yandex Browser

Yandex Browser

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Yandex Browser, internet üstünde gezinmek için kullanabileceğiniz süratli, sade ve kullanışlı bir internet tarayıcısıdır.

Yandex Browser, Rusya’nın en popüler arama motoru olan Yandex tarafından geliştirilen sade, çabuk ve elverişli bir internet tarayıcısıdır. Google Chrome da olduğu gibi Chromium alt yapısı üstüne kurulan Yandex Browser sade kullanıcı arayüzüyle uyarı çekmektedir.

Türkiye tarayıcı pazarında da ağır ağır kendini göstermeye başlayan Yandex Browser doğru kullanıcılar aynı zamanda Yandex göre Türk kullanıcılarının beğenisine sunulan Yandex.Disk, Yandex.Haritalar, Yandex.Mail gibi Yandex servislerine de aracısız erişim sağlayabiliyorlar.

 

Akıllı satır, gözde siteler, turbo modu gibi farklı ve uyarı çeken özelliklerinin yanına sade, elverişli ve süratli arayüzü tamamen kullanıcılara hatasız bir web deneyimi yaşatabilmek için hazırlanan tarayıcının bu konuda epeyce başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Kullanmakta olduğunuz tarayıcıdan hoşnut değilseniz ve alternatif olarak kullanabileceğiniz bir tarayıcıya gereklilik duyuyorsanız, Yandex Browser’ı mutlaka denemenizi öneririm.

Yandex Browser Özellikleri:

Sade kullanıcı arayüzü Zeki satır özelliğiyle ayrıca site adreslerini hemde arama sorguları tek yerden yoklama edebilme Gözde siteler özelliği baştan sona tüm favori sitelerinize benzer yerden tek tıklamayla ulaşabilme Turbo modu doğru internet siteleri yüzde 35’e değin daha çabuk Süratli bağlantılar Üç öbür dilde çeviri (Türkçe, Rusça, İngilizce) Özelleştirilebilir arkadaki planlar Eşitleme (senkronizasyon) özelliği bir uçtan bir uca ayrı bilgisayarlar üzerinde bile tarayıcınıza giriş yaparak kendi ayarlarınızla kullanabilme Yandex’in güvenlik sistemi milyonlarca siteyi denetler ve bu sayede Yandex Browser güvenli bir web deneyimi yaşamanıza ihtimal sağlar Diğer tarayıcılar üzerindeki verileri doğrudan içe aktarabilme

İndir

31 kez indirildi