Yapay Klavye indir

Yapay Klavye indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
79 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Suni Klavye, yazı işleriyle uğraşan kişilere yönelik geliştirilmiş, klavye tuşlarını özelleştirme programı.

Suni Klavye, yazı işlerinde çalışan kişilere karşın geliştirilmiş, yazma hızını kayda değer ölçüde artıran ve fareye ihtiyacı en aza indiren bedava bir başvuru. Kes, kopyala, yapıştır ve geri – ileri al açık havada özel karakterleri tek tuşla yazma kolaylığı sunan klavye tuşlarını özelleştirme programı, yerli yazılımcılar tarafından geliştirilmiş.

Gün içinde klavyeyle fazlaca haşir neşir olanların elbette indirip denemesi gerektiğini düşündüğüm Yapay Akıl, standart klavyenizdeki tuşları özelleştirmenize olanak veriyor. Mesela; F4 tuşuna bastığınızda pencere kapat, F9 ile açık pencereyi büyütüp küçültme, F1 ile tarayıcı sekmesini kapat komutu verebiliyorsunuz. $, @, & ve / işaretlerini sayısal takımı kullanarak tek tuşla çıkartabiliyor, kes – kopyala – yapıştır komutunu yeniden sayısal tuşlarla verebiliyorsunuz. Kısacası yazarken sıkça kullandığınız işlemleri tek tuşla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Klavye fonksiyonlarını artırarak sürat kazandıran uygulamayı Print Screen tuşuna basarak devre dışı bırakabiliyorsunuz. Kısayolları bitmiş etkin etmek isterseniz benzer tuşa basmanız yeterli oluyor.

ARTILAR

Yazı/Makale işleriyle uğraşanlar için büyük kolaylık

Yerli yazılımcılar tarafından geliştirildi.

Fare başvuru formu ihtiyacını minimuma indirir.

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

79 kez indirildi