Yassak İnternet Cafe indir

Yassak İnternet Cafe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Evde veya cafede uygunsuz içerikli siteleri yasaklayan bir program…

Yassak Programı; bilgisayarınızdan uygunsuz içerikli (pornografik) sitelere girilmesini engeller.

Zararlı içerik taşıyan sitelere karşısında bilgisayarınızı korur.

Yassak Programı Internet üzerinden online adres güncellemesi yaparak, yeni açılan Internet sitelerine karşısında da, sizi ve bilgisayarınızı korur.

Bilgisayarınızın Internete gireceği saatleri belirleyebilirsiniz. Msn, Chat, Internet Oyunları gibi uygulamalara vakit kısıtlaması getirebilirsiniz.

Ağ ortamında çalışan sistemler için Başlıca Alet Programı ile terminal programları denetim edebilirsiniz.

 

Yassak V10.0 Özellikleri

Girilen Adresler : Ziyaret edilmiş olan Internet adreslerinin listesini saat ve tarih belirterek görüntülemenizi sağlar.

Temiz Adres Listesi : Güvenilir olduğunu düşündüğünüz ve filtre uygulanmasını istemediğiniz adresi tanımlamanızı ve bu adreslerdeki filtre uygulamasını devre dışı bırakmanızı sağlar.

Yassak Adres Listesi : Uygun Olmayan veya güvensiz olduğunu düşündüğünüz, bilgisayarınızdan girilmesini istemediğiniz adresleri tanımlamanızı sağlar. Yassak Programının mevcut yasaklı adres listesi burada gösterilmez. Bu mönü sadece kullanıcının belirlediği yasaklanmış adreslerin kontrolünü sağlar.

Yassak Kelime Listesi : Ziyaret edilen Internet adreslerinin içeriğinde aranması ve bulunduğu taktirde görüntülenmesinin engellenmesi istenen kelimelerin listesinin tutulduğu yerdir.Buraya tanımlanmış olan kelimeler sayfaların içeriğinde aranır ve bulunduğu taktirde görüntülenmesi engellenir. Buraya girilecek kelimeler fazla tedbirli seçilmeli ve kapatılması gerekli olmayan Internet adreslerinin de filtrelenmesine sebebiyet verilmemelidir.

Zamanlama : Bilgisayarınızdan Internet erişimine müsaade edilecek saatlere sınırlama getirmenizi ya da bazı Internet uygulamalarının tanımlanan saatler arasında çalıştırılmasına müsaade edilmemesini sağlar.

 

Girilen Adresler
Girilmiş olan internet adresleri günlük olarak kaydedilir.
Bu adresler, filtre uygulanan ve uygulanmayan adresler olarak görüntülenir.
Tarih bilgisi girilerek geçmiş tarihli ziyaret raporu alınabilir.
Adres üstünde sağ tuş ile adresin temiz yada yasaklı adres listesine eklenmesi sağlanır.

Adres ve Kelime Listeleri
Yassak Programında, programın kendi adres listesi görüntülenmez. Kullanıcı dilerse menetmek istediği yada filtre uygulanmasını istemediği adresleri Yassak Adres Listesi yada Pak Adres Listesi başlığı altına ekleyerek kendi listelerini oluşturabilir.

Yassak Sözcük Listesi’ne eklenen kelimeler sayfaların açıklama bilgileri kısmında aranarak filtre uygulanmasını sağlamaktadır. Buraya eklenen kelimelerden iki tanesinin sayfa içeriğinde geçmesi durumunda sayfanın görüntülenmesi engellenecektir.

Print Screen (Ekran Görüntüsü Kaydolma)
Ekran görüntüsü, emin dakika aralıklarıyla sizin belirmiş olduğunuz bir klasöre kaydedilmektedir. Böylece siz bilgisayarınızın başında değilken bilgisayarınızda neler yapıldığını bilmenize ihtimal tanımaktadır.

Internet Zamanlama (Msn Messenger Kapatma)
Belirlemiş olduğunuz gün ve saatlerde, programa belirmiş olduğunuz uygulamaların çalışmasını engellemeye olanak sağlamaktadır. Messenger kullanımını ve bilgisayarınızın internet yada ağ üzerinden haberleşmesini karşılayan local portların kontrolünü de sağlamaktadır.

 Program İçin Gerekli Şifreyi Imalatçı Firma Adresinden Edinebilirsiniz …

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi