YouTube Jacker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
40 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YouTube’a hiçbir proxy yazılımı veya tünel sitesi kullanmadan en basit yoldan erişmek istiyorsanız, bu minik tatbik dosyasını bilgisayarınızda çalıştırın ve Windows klasörünüzde bulunan hosts dosyanıza erişime açık YouTube ip’l

YouTube video paylaşım sitesine girmek için kullanabileceğiniz bu küçük ve iyice ücretsiz olan program ile hiçbir proxy sitesine (ktunnel, vtunnel vb.) uğramadan ya da hiçbir proxy yazılımı kullanmadan YouTube’a girebilirsiniz. Bir yama olarak adlandırılabilecek bu yazılım ile Windows klasörünüz içerisindeki “Hosts” dosyasına YouTube.com’a ait erişime açık ip adresleri otomatik olarak ekleniyor ve YouTube‘a başka hiçbir operasyon yapmadan olağan bir internet sitesi açar gibi girebiliyorsunuz.

Uygulamayı çalıştırıp zorunlu ayarları bilgisayarınıza kurduktan sonra internet tarayıcınızın bütün geçmiş ve çerez dosyalarını temizleyip, hatta icabında tarayıcınızı kapatıp yeniden açarak YouTube.com video sitesini tekrar açmaya çalışın. Bundan Böyle dilediğiniz vakit dilediğiniz siteye ulaşma özgürlüğüne biraz daha sahip olacaksınız. Keza “Lokal Ağ Bağlantısı” ayarlarınızdaki DNS sunucuları bölümüne de YouTube Jacker’ın bu son sürümüyle birlikte Google DNS sunucu adresleride otomatik olarak yerleşmekte ve ayarlanmaktadır. Artık sahip olduğunuz internet bağlatınızla güvenli ve çabuk bir şekilde web üstünde dilediğiniz sitelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Önemli! YouTube Jacker, Windows XP/Vista/7′de denenmiştir ve sorun çıkarmadan siteye erişilebilmektedir.

Öneri : Youtube Jacker haricen kullanabileceğiniz yasaklı sitelere giriş programı olarak Hotspot Shield’i deneyebilirsiniz. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

40 kez indirildi