Zemana AntiMalware indir

Zemana AntiMalware indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zemana AntiMalware altı dakikada sistemi tarayarak rootkit, trojan, bot, virus, worm, spyware ve adware gibi zararlı yazılımları tespit ederek siler.

Zemana AntiMalware sadece altı dakikada bilgisayarı tarayarak zararlı yazılımları tespit eder ve kaldırır. Kurulum gerektirmeden çalışan program rootkit, trojan, bot, virus, worm, spyware ve adware gibi tüm yazılımları tespit eder.

Beş bambaşka antivirüs programının motoruyla tarama yapan Zemana AntiMalware, sistemdeki diğer emniyet programlarıyla düzenli çalışır. Zemana’yı ikinci bir emniyet kalkanı olarak düşünerek herşeye karşın sızan zararlı yazılımların tespiti için kullanabilirsiniz. Bilgisayarı yavaşlatmadan çalışan programa tarama için altı dakika vermeniz yeter. Taşınabilir yapısıyla yanınızda taşıyarak bambaşka bilgisayarlarda da kolayca tarama yapabilirsiniz.

Zemana AntiMalware belirsiz bulduğu dosyaları bulutta tarar ve güvenli olup olmadığına gerçek zamanlı olarak karar verir. Böylece virüsler sisteme sızmadan engellenir. Türkçe dil desteği sunan yazılım üstteki seviye güvenliğe önem veren kullanıcıların seçim sebebi.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi