ZHPCleaner indir

ZHPCleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZHPCleaner tarayıcılarınızdaki virüsleri temizleyebilen bir programdır

ZHPCleaner eğer tayıcınızın kontrolü istediğiniz açık havada ele geçirildiyse kullanabileceğiniz bir tarayıcı temizleme programı olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir tarayıcı virüsü arıtma programı olan ZHPCleaner esas olarak tarayıcınızın alışılagelmiş işleyişini değiştiren istenmeyen ve fena amaçlı yazılımları tespit etmek ve uyandırmak üzere planlanmış bir program. Kimi süre indirdiğimiz bir dosya ya da bilgisayarımıza öbür yollardan bulaşan bir virüs sebebiyle tarayıcımızın varsayılan ayarları değiştirilebiliyor. Tarayıcı anasayfamızın haricinde varsayılan arama motorumuz değiştiriliyor ve bu ayarlar kilitlenerek tarayıcımızı eski haline döndürmemiz engelleniyor. Bunun yanına kimi fena amaçlı yazılımlar da açılır pencerelerle reklamlar gösteriyorlar ya da internet siteleri üzerindeki bağlantılara tıkladığımızda ilgisiz reklamlar gösteriyorlar. Tüm bunların haricinde bazı virüsler de tarayıcımızın Proxy ayarlarını değiştiriyor. Yani bu virüsler tarayıcımızın veri trafiğini ele geçirip kişisel bilgilerimizi, şifrelerimizi ve hesap detaylarımızı çalabiliyorlar. İşte ZHPCleaner tüm bu zararlı ve beğenilmeyen yazılımları tespit edip kaldırmak üzere planlanmış bir yazılım.

ZHPCleaner epeyce pratik bir kullanıma sahip bir program. Buna emrindeki olarak da program arayüzü oldukça kolay birş ekilde tasarlanmış. ZHPCleaner kullanırken Scanner tuşuna tıklayarak tarayıcılarınızdaki beğenilmeyen yazılımları saptama edebilir, Repair tuşuyla bu fena amaçlı ve istenmeyen yazılımları kaldırabilirsiniz. Keza ZHPCleaner size yapılan işlemlerin dökümünü de verebilmekte. Bu meslek için Report tuşunu tıklamanız tatmin edici. Tuşa tıkladıktan sonra yaratılan döküm dosyası masaüstünüze kaydediliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi