Zillya! Scanner indir

Zillya! Scanner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zillya! Scanner programı tamamen bilgisayarınızı tek seferde tam bir virüs taramasından geçirebiliyorsunuz.

Zillya! Scanner programı, Windows işletim sistemi kullanıcılarının bilgisayarlarında bulunan dosyaları zahmetsizce taratabilecekleri bir antivirüs olarak karşımıza çıktı. Hem ücretsiz olarak sunulan ayrıca de fazla kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, devamlı olarak bir sistem virüs taramasından uzakta durmak isteyen ama ara sıra manuel olarak bilgisayarını taratmak isteyenler için ideal araçlardan bir her birine.

Keza kurulabilen keza de montaj yapmadan çalışabilen program, indirir indirmez bilgisayarınızı bir virüs taramasından geçirebilmenize müsade veriyor. Dilerseniz tüm bilgisayarı tek seferde taratabiliyor, dilerseniz de muhakkak değişmez diskleri ve hatta yalnızca tek bir dosyayı taramayı da seçebiliyorsunuz. Bu Nedenle bilgisayarınızın performansından taviz vermeden taratma işlemlerini sadece istenen zamanlarda yapmak muhtemel ışık halkası geliyor.

Zillya! Şirketi antivirüsler konusunda incelemeler yürüttüğü için Zillya! Scanner programı da şirketin diğer antivirüslerde kullandığı veritabanını baz alıyor. Böylece milyonlarca virüsten oluşan bir veritabanı ile karşılaştırmalar yaparak zararlı dosyaları ve sistem tehditlerini bakmak mümkün hale geliyor.

Özellikle bilgisayarındaki sistem kaynakları sınırlı olan ve eski olan kullanıcıların artı yavaşlığı önleyerek virüslerden kurtulmaları için epeyce yeterli olduğunu söyleyebilirim. Eğer yeni bir antivirüs programı arayışındaysanız ve ayrıca bedava hem de sade bir seçenek olan Zillya! Scanner’ı denemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi