Zipware indir

Zipware indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zipware, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz enerjik bir dosya sıkıştırıcısıdır.

Zipware, masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz zinde bir dosya sıkıştırma programıdır. Neredeyse tüm arşivleme formatlarını destekleyen program ile işleriniz kolaylaşıyor ve büyük işlemleri kolay şekilde sıkıştırabiliyorsunuz.

Winrar ve Winzip gib popüler dosya sıkıştırıcıları arasında yer alan Zipware, bu programlara alternatif olarak kullanabileceğiniz bir programdır. Dinç bir sıkıştırma motoruna sahip olan program, oldukça yardımcı işler gerçekleştirebiliyor. AES-256 şifreleme teknolojisini de kullanan Zipware ile şifrelenmiş arşiv dosyaları oluşturabiliyorsunuz. Zipware ile dosyaları sıkıştırabilir, açabilir ve şifreleyebilirsiniz. Kolay kullanımı yer alan Zipware her masaüstü bilgisayarda olması gereken bir programdır. Dönüşüm olaylarına da yardım veren Zipware, her hangi bir dosya formatını öteki formatlara çevirebiliyor.

Sürükle bırak özelliğine de yardım veren Zipware, Verisign/Symantec sertifasına da sahip. Ücretsiz programlar arasında kayda değer bir yerde yer alan Zipware, faydalı kısayollarıyla da kullanıcı dostu bir programdır. Hem program içerisinde diğer taraftan şifrelerinizi yönetebileceğiniz parola yöneticisi yer alıyor.

Zipware programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi