ZoneAlarm ForceField indir

ZoneAlarm ForceField indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İnternet tarayıcınız üstünde çalışarak girmiş olduğunuz sitelerin güvenilir olup olmadıklarını size gösteren Zone Alarm Force Field ile spyware barındıran sitelerin yanı sıra kimlik ya da hesap hırsızlarına aleyhinde da bireysel bilgile

ZoneAlarm ForceField banka, alışveriş hesaplarınızı gözetmek için geliştirilmiş bir yazılımdır. Bilgisayar güvenliği alanında önde gelen şirketlerden birisi olan Check Point’in ZoneAlarm serisine eklediği bu program doğruca kimlik ve kredi kartı hırsızlıklarına karşı kendinizi teminat altına alabilirsiniz. Güvenli Olmayan internet sitelerini de size haber vererek kişisel bilgilerinizi bu sitelerde girmemenizi sağlayan bu güzel yazılım doğru hesap hırsızlarına karşısında korumasız kalmayacaksınız. Hem casus yazılımlar(spyware) saçan zararlı siteleri de size bildirerek girdiğiniz sitelerin güvenliklerini sizin yerinize ölçmektedir. Keza internet tarayıcınızı kullandıktan ve kapattıktan sonra girmiş olduğunuz bütün bilgileri silerek bütün bilgileri teminat altında tutar.

İnternet tarayıcısı üzerinden çalışan ZoneAlarm ForceField, Internet Explorer ya da Firefox tarayıcıları ile uyumludur. Diğer tarayıcılar için henüz uyumlu değildir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi