ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall indir

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZoneAlarm emniyet duvarı ve antivirüsü bir araya getirdiği ürünü ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall ile hem virüsleri keza de internetten sızan tehlikeleri önlüyor.

ZoneAlarm emniyet duvarı ve antivirüsü birleştirdiği bedava ürünü ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall ile karşımızda. İki ayrı programı kurmak yerine tek bir programla bilgisayarınızı yormadan daha zinde bir emniyet karşılamak elinizde. İnternette öngöremediğimiz tehditleri engelleyen emniyet duvarı ve her bilgisayarda olması gereken antivirüsü birleştiren ürün bilgisayar performansını düşürmeden çalışıyor.

Programın Öne Meydana Çıkan Özellikleri

Antivirüs ve anticasus motoru: Virüs, truva atı, ajan yazılım, solucan, bot ve fazlasını engelleyerek güvenliğinizi sağlar. 2 yönü olan emniyet duvarı: İnternetten gelen tehditleri önlemekle kalmaz bilgisayara sızan tehlikeli yazılımların dışarı data sızdırmasını engeller. Başvuru Formu kontrolü: Programların tehditkar hareketlerini önler ve şüpheli durumlarda çalışmasını durdurarak sizi uyarır. Bulut tabanlı altyapısı baştan sona bilgisayarı yormadan çalışan uygulamaları sürekli peşine düşüp takip eder. Kimlik hırsızlığı koruması: Kimlik ve parasal bilgilerin güvende olmasına yardımcı olur. Sizden habersiz bu bilgilerin arka planda kaydedilip gönderilmesini önler.  Çevrimiçi yedekleme: 5 GB’lık ücretsiz alanına müzik, fotoğraf, doküman yedeklemesi yaparak olası kayıplardan sizi korur. İndirme koruması: İndirilen dosyaların güvenilirliğini sorgulayarak denetim eder. Bu Nedenle zararlı dosyalar çalıştırılmadan temizlenir. Otomatik ayarlar: Program optimize edilmiş ayarlarıyla kullanıcıya yük olmadan en iyi şekilde çalışır. Dilerseniz bu ayarları değiştirebilirsiniz.

12.0.104 güncellemesi ile gelen yenilikler:

Windows 8.1 desteği geldi Antivirüs modülü geliştirildi Virüs saptama etme özellikleri geliştirildi

Not: Programı çalıştırabilmek için montaj esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yüklemeniz gerekmektedir. Eğer bu eklentileri uyandırmak isterseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz:

Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup ile tarayıcı ayarlarınızı değiştiren uygulamalardan kurtulabilirsiniz. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi