ZoneAlarm Free Firewall indir

ZoneAlarm Free Firewall indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
134 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZoneAlarm Free Firewall, bilgisayarınızı internet üzerinden gelebilecek saldırılara ve bilgisayar korsanlarına (hacker) aleyhinde gözetmek üzere geliştirilmiş bir ücretsiz güvenlik duvarıdır.

ZoneAlarm Free Firewall’da birbiri ile ilişkili dört emniyet aracı bulunur: Güvenlik Duvarı (firewall), Uygulama Denetimi, İnternet kilidi ve bölgeler (Zones)

İnternet emniyet duvarı, bilgisayarınıza açılan kapıları teftiş eder ve sadece sizin başlattığınız bağlantı ve internet trafiğine müsade verir. Kullanım Denetimi, hangi uygulamaların interneti kullanabileceğini hangilerinin kullanamayacağını belirlemenize ihtimal vererek emniyet sağlar. İnternet kilidi, bilgisayarınızın başında kimse yokken ve kimse internet kullanmazken internet bağlantısını kilitlemenize olasılık verir. İnternet kilidi özelliği bilgisayarınızın ekran koruyucusun devreye girmesi ile veya kesin bir hareketsizlik süresinden daha sonra otomatik olarak açtırmak üzere ayarlanabilir. Bölgeler aracı bilgisayarınızdaki tüm etkinlikleri görüntüler ve internete bağlanmaya çalışan herhangi bir kullanım olduğunda sizi farkında eder.

Anekdot: Eğer antivirüs programına da ihtiyacınız varsa bedava olan ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall programını kullanabilirsiniz.

İndirİndir

134 kez indirildi