ZoneAlarm Free indir

ZoneAlarm Free indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
30 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZoneAlarm Free Firewall ile bilgisayarınızı hacker saldırılarına karşı koruyabilirsiniz ve internet trafiğinizi denetleyebilirsiniz

ZoneAlarm Free Firewall internet kullanıcılarını internet üzerinden gelen tehditlere karşı kapsamlı bir şekilde koruyan bir firewallemniyet duvarı yazılımıdır.

Benzerlerinden bedava başvuru formu sunması yönüyle ayrılan ZoneAlarm Free Firewall genel olarak internet bağlantısı izleme ve internet bağlantısı denetim görevini yerine getirir. Eğer bilgisayarınıza kaynağını bilmediğiniz programlar yüklüyorsanız veya sosyal medya hesaplarınızın hacklenmesinden şikayetçiyseniz antivirüs programlarının etkili olamadığı yerlerde etkin olan ZoneAlarm Free Firewall gibi bir güvenlik duvarı programını seçim etmelisiniz.

ZoneAlarm Free Firewall bilgisayarınıza gelen ve bilgisayarınızdan dışarı giden bağlantıları ve data akışını sürekli olarak peşine düşüp takip eder. Bilgisayarınızdaki herhangi bir yazılım ya da servis dışarıya internet üzerinden veri göndermek istediğinde ise sizi uyarır ve size bu durumla ilgili bir bildiri verir. Bu sayede hangi yazılımın bilgisayarınızdan bilgi çalmaya çalıştığını tespit edebilirsiniz.

ZoneAlarm Free Firewall bilgisayarınıza bilginiz haricinde sızan kötü amaçlı yazılımların ve truva atlarının internete bağlanmaya çalıştıkları anda bu yazılımların internete erişmesini engellemenize fırsat verir. Bu sayede doğal bir hacker korumasına sahip olursunuz.

Eğer bilgisayarınızda hassas şifreli işlemler yapıyorsanız, tehlikeli kaynaklardan yazılım yüklüyorsanız ZoneAlarm Free Firewall gibi bir güvenlik duvarı kullanmalısınız.

12.0.104.000 güncellemesi ile eklenenler:

Windows 8.1 desteği eklendi

Not: Programı çalıştırabilmek için montaj sırasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ilave yazılımlar yüklemeniz gerekmektedir. Eğer bu eklentileri kaldırmak isterseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz:

Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup ile tarayıcı ayarlarınızı değiştiren uygulamalardan kurtulabilirsiniz. İndir

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

30 kez indirildi