ZoneAlarm Internet Security Suite indir

ZoneAlarm Internet Security Suite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ZoneAlarm Internet Security Suite bilgisayarınızın her türlü iç ve dış tehlikeye karşısında en dirençli ve en güncel şekilde kalmasını sağlayarak sistemi güvende miktar.

Çoğu program virüsleri ve ajan yazılımları silebilir fakat bir kere bu zararlı yazılımlar bilgisayarınıza girdi mi, kendinizi korumak için çok geç olabilir. ZoneAlarm Internet Security Suitebilgisayarınızı zararlı yazılımların tehlikelerinden korur ve içerdiği ayrı özellikler ile sistem güvenliğinizi arttırır.

 
Sisteminizi ve işletim sisteminizi rootkit’lere karşısında korur.
İşletim Sistemi Güvenlik Duvarı isimli özelliği ile her daim rootkit koruması sağlar ve virüslere, casus yazılımlara ve rootkit’lere aleyhinde koruma sağlar. Sisteminizde yüklü olan yazılımları denetler ve emniyet yazılımlarını devre dışı ayrılmak isteyen yazılımları engeller. Bilgisayarınızı açtığınızda işletim sisteminiz çalışmaya başladığı anda devreye giren teknolojisi ile sistem güvenliğinizi arttırır.

Sisteminizi iç ve dış tehlikelere aleyhinde güçül bir savunma sistemi ile koruyan ZoneAlarm ile hacker’lara karşı da sisteminizi görünmez ayla getirebilirsiniz.
Bilgisayarınız içerisindeki ya da internet üzerinden sisteminize olan her türlü tehlikeyi görüntüleyen, engelleyen yapısı ile sisteminizi korur. Tam görünmezlik modu baştan sona hacker’lara karşı savunmasız kalmazsınız. Zararlı yazılımları hemen temizler. Ödül kazanmış antivirüs yazılımı ile virüsleri, onlar bilgisayarınızı etkileri altına almadan bulur, durdurur, engeller ve siler.

Gelişmiş Antivirüs Motoru: Zararlı yazılımları bulan ve yok eden gelişmiş bir motora sahiptir. Yeni Tarama Modu: Daha süratli, daha belirli ve daha derin taramalar yapmanıza olasılık tanır. Kernel-Seviyesi Virüs Koruması: Sisteminizi işletim sistemi seviyesindeki tehditlerden de korur. Seri Güncelleme: Öteki yazılımların bulamadığı virüsleri anında belirler ve siler. E-Posta Koruması: Tehlikeli ekleri, zararlı mesajları, onlar sisteminize virüs bulaştırmadan bulur ve engeller.

Ödüllü anticasus yazılım teknolojisi doğru casus yazılımları otomatik olarak görüntüler ve bloke eder.

Casus siteleri engelleyerek internetten sisteminize sızmaya çalışan ajan yazılımları engeller. Kernel seviyesindeki casus koruması ile işletim sisteminizi korur. Saat başı güncellenen veritabanı ile son casus yazılımları da derhal tanır ve engeller. Casus yazılımların yanına reklam yazılımlarını da engeller.

Kimlik Hırsızlığı koruması ile özgün kimlik koruması sunan ZoneAlarm hırsızları zahmetsizce engeller.
Ajan yazılımların sisteminizi devre dışı bırakıp kimlik hırsızlarının bilgilerinizi çalmasına olasılık tanımadan zararlı yazılımları engeller. Jurnal kredi görüntülemesi ile eposta adresine her gün kredi işlemlerinizi göndererek ilk elden bilgilerinizi denetim etmenizi sağlar. Alarm sisteminin yanında aylık olarak raporlama sistemi de mevcuttur.

ZoneAlarm Internet Security Suite’in sunduğu ilave özellikler:

Anti-Spam, Anti-Phishing: Etkin spam koruması ile hesap hırsızlarına aleyhinde uyanıktır. Ebeveny Kontrolü: 30 kategoride belirlenen zararlı siteleri filtreler ve engeller. Hem kategorilenmemiş siteleri de tarar ve icabında engeller. Kablosuz PC koruması özelliği ile kablosuz internet bağlantısı üzerinden gelebilecek her türlü tehlikeye karşı koyar. Gizlilik koruması özelliği ile açılır pencere reklamlarını, çevrimiçi profil hizmetlerini, çerezleri denetler. Zeki Savunma servisi ile hakiki zamanlı güncellemeleri, ivedi yanıt veren tehlike sinyali özellikleri doğruca sisteminiz her an tetikte olur.

Seri, güvenli ve kolay özellikleri barındıran ZoneAlarm Internet Security Suite, yeni arayüzünde sahip olduğu tek tıklama ile “Onar” işlemleri gerçekleştirir ve kullanıcılara zorluk yaşatmaz.
Tek tıklama ile onarma özelliği. Milyonlarca yazılım ile düzenli çalışan otomatik güvenlik ayarları düzenlemesi özelliği ile yazılımların güvenliklerini de test eder. Oyun modu ile siz oyun oynarken o sisteminizi zararlı yazılımlardan temizler.
Sisteminizin bütün emniyet önlemlerini tek bir program üzerinden edinmek istiyorsanız ZoneAlarm Internet Security bütün aradığınız özelliklerde ve daha fazlasını sunan bir emniyet yazılımıdır.
12.0.104.000 güncellemesi ile eklenen özellikler:
Windows 8.1 işletim sistemi bundan böyle destekleniyor Bir Takım ekipman/yazılım konfigürasyonlarında yaşanan düzensizlik problemleri ve dağıtılmış hatalar giderildi

Anekdot: Programı çalıştırabilmek için montaj sırasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ilave yazılımlar yüklemeniz gerekmektedir. Eğer bu eklentileri uyandırmak isterseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz:

Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup ile tarayıcı ayarlarınızı değiştiren uygulamalardan kurtulabilirsiniz. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

31 kez indirildi