ZoneAlarm Pro Firewall indir

ZoneAlarm Pro Firewall indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Antivirüs yazılımınız yanına kullanabileceğiniz ZoneAlarm Pro Firewall sisteminizi internet ortamındaki ajan, reklam, rootkit, kimlik hırsızlıkları, hacker saldırıları gibi tehlikelere karşısında korur.

ZoneAlarm, kullandığınız antivirüs programının yanına kurabileceğiniz bir emniyet yazılımıdır. Sisteminize daha kuvvetli güvenlik olanakları ekleyen ZoneAlarm Pro ile bilgisayarınız artık savunmasız kalmayacak.

Emniyet duvarı, ağ ve yazılım duvarı, anti-casus yazılım, kimlik hırsızlarına aleyhinde savunma karşılayan teknolojisi ile sisteminizi güven içerisinde kullanabilirsiniz. Sisteminizi iç ve dış tehlikelere karşısında güçlü bir savunma sistemi ile koruyan ZoneAlarm Pro ile hacker’lara aleyhinde da sisteminizi görünmez hale getirebilirsiniz.

Tam görünmezlik modu tamamen hacker’lara karşı savunmasız kalmazsınız. Zararlı yazılımları hemen temizler. Anti-casus yazılım teknolojisi tamamen ajan yazılımları otomatik olarak görüntüler ve bloke eder.  Casus siteleri engelleyerek internetten sisteminize sızmaya çalışan casus yazılımları engeller. Kernel seviyesindeki ajan koruması ile işletim sisteminizi korur.  Saat başı güncellenen veritabanı ile son ajan yazılımları da hemencecik tanır ve engeller. Ajan yazılımların yanında reklam yazılımlarını da engeller. Kimlik Hırsızlığı koruması ile özgün kimlik koruması sunan ZoneAlarm Pro hırsızları zahmetsizce engeller. Casus yazılımların sisteminizi devre dışı bırakıp kimlik hırsızlarının bilgilerinizi çalmasına olasılık tanımadan zararlı yazılımları engeller. Alarm sisteminin yanında aylık olarak raporlama sistemi de mevcuttur.

Sisteminizi ve işletim sisteminizi rootkit‘lere karşısında korur.

İşletim Sistemi Güvenlik Duvarı isimli özelliği ile her daim rootkit koruması sağlar ve virüslere, casus yazılımlara ve rootkit’lere aleyhinde koruma sağlar. Sisteminizde yüklü olan yazılımları denetler ve güvenlik yazılımlarını devre dışı ele vermek isteyen yazılımları engeller. Bilgisayarınızı açtığınızda işletim sisteminiz çalışmaya başladığı anda devreye giren teknolojisi ile sistem güvenliğinizi arttırır.

Bütün bu özelliklerinin yanında daha birçok ayrı ve gelişmiş özelliği ile de sisteminizi tehlikelere karşı korur. Kablosuz PC koruması özelliği ile kablosuz internet bağlantısı üzerinden gelebilecek her türlü tehlikeye aleyhinde koyar.

Mahremiyet koruması özelliği ile açılır pencere reklamlarını, çevrimiçi profil hizmetlerini, çerezleri denetler. Zeki Savunma servisi ile reel zamanlı güncellemeleri, tez yanıt veren risk sinyali özellikleri doğruca sisteminiz her lahza dikkatli olur. Seri, güvenli ve kolay özellikleri barındıran ZoneAlarm Pro, yeni arayüzünde sahip olduğu tek tıklama ile “Onar” işlemleri gerçekleştirir ve kullanıcılara zorluk yaşatmaz. Tek tıklama ile onarma özelliği. Milyonlarca yazılım ile ahenkli çalışan otomatik güvenlik ayarları düzenlemesi özelliği ile yazılımların güvenliklerini de deneme eder. Oyun modu ile siz oyun oynarken o sisteminizi zararlı yazılımlardan temizler.

Antivirüs yazılımınız yanına kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir emniyet yazılımı olan ZoneAlarm Pro ile bilgisayarınızı bundan böyle iyice güven içerisinde kullanabilirsiniz.

İşletim Sistemi Emniyet Duvarı isimli özelliği ile her daim rootkit koruması sağlar ve virüslere, ajan yazılımlara ve rootkit’lere aleyhinde koruma sağlar. Sisteminizde yüklü olan yazılımları denetler ve emniyet yazılımlarını devre dışı bırakmak isteyen yazılımları engeller. Bilgisayarınızı açtığınızda işletim sisteminiz çalışmaya başladığı anda devreye giren teknolojisi ile sistem güvenliğinizi arttırır. Seri, tehlikesiz ve kolay özellikleri barındıran ZoneAlarm, yeni arayüzünde sahip olduğu tek tıklama ile “Onar” işlemleri gerçekleştirir ve kullanıcılara zorluk yaşatmaz.

Tek tıklama ile onarma özelliği. Milyonlarca yazılım ile düzenli çalışan otomatik emniyet ayarları düzenlemesi özelliği ile yazılımların güvenliklerini de test eder. Oyun modu ile siz oyun oynarken o sisteminizi zararlı yazılımlardan temizler.

Ödüllü virüs programı ZoneAlarm ile virüs korumasının yanına girişleri tespit ve silme yeteneği ile bütün performans sağlayan bir yazılıma sahip olmuş olacaksınız.

12.0.104.000 güncellemesi ile eklenen yenilikler:

Windows 8.1 işletim sistemi desteği geldi Bir Takım donanım/yazılım konfigürasyonlarında yaşanan uyumluluk problemleri giderildi Farklı Alanlara Yönlendirilmiş hata düzeltmeleri yapıldı

Anekdot: Programı çalıştırabilmek için kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ilave yazılımlar yüklemeniz gerekmektedir. Eğer bu eklentileri kaldırmak isterseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri dönürebilirsiniz:

Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup ile tarayıcı ayarlarınızı değiştiren uygulamalardan kurtulabilirsiniz. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi